Anasayfa - HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Isıtma - Soğutma - Havalandırma Konularında Yılların Tecrübesi

2006 yılında, İstanbul'da kurulmuş olan Mirsa Havalandırma, ülkemizde gün geçtikçe lüksten öte ihtiyaç haline gelen, ısıtma - soğutma - havalandırma alanlarında, projelendirme aşamasından taahhüt aşamasına kadar her türlü yapıların ısıtma, soğutma ve havalandırma gereksinmelerine cevap vermeyi hedeflemiştir.

2002 yılından bu yana;

  • Hastaneler
  • Oteller
  • Alışveriş Merkezleri
  • Endüstriyel Tesisler
  • İş ve Yaşam Merkezleri
  • Rezidans ve Konutlar

 

ve diğer yapılarda tüm bu ve benzeri hizmetler sağlanmaya çalışılırken firmamızın garanti ve sorumluluğu altında, ilgili kanun, yönetmelik, uluslararası şartnamelere uygun olarak, ekonomik, verimli ve çevre dostu sistemlerin müşterilerimize teslim edilmesi ana politikamız olarak benimsenmiştir.

Firmamız; KAPALI MEKANLARI YAŞANABİLİR ALANLARA DÖNÜŞTÜRME vizyonu ile tüm Türkiye Genelinde bir çok noktaya hizmet vermiştir. Günümüzde havalandırma konusunda deneyimli personeli ile son derece önemli işlere imza atan firmamız bulunmaktadır. Firmamızın başlıca faaliyetleri Hava Kanalı sistemleridir.

Mirsa Havalandırma Doğalgaz ve Turizm İnşaat Limited Şirketi olarak taahhütlerimizde kullandığımız malzemeleri kendi fabrikamızda ve uygulama sahasında imal etmekteyiz ve en önemlisi tüm işçilerimiz kadrolu şirket personeli olup alt yüklenici kullanmamaktayız.

Böylece kaliteyi, hızı ve maliyetleri kontrol altına alabiliyoruz.Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özellik budur.

25 yıllık çalışma hayatı ve 13 Yıllık kurumsal olarak köklü bir geçmişe sahip olan firmamıza her türlü mekanik tesisat, elektrik tesisatı ve diğer taahhüt işleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ TEKLİF İÇİN TIKLAYINIZ